PL-SOFT © Wszelkie prawa zastrzeżone. Użytkowanie strony oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności

Rodzina to most łączący przeszłość z przyszłością

Drzewo Rodziny

Charakterystyka


Program Drzewo rodziny to kolejna propozycja aplikacji z szeroko rozumianej dziedziny genealogii adresowana dla szerokiego grona osób, chcących w graficzny sposób uwiecznić własne powiązania rodzinne.

Program cechuje się prostą i intuicyjną obsługą wspieraną przez moduł kreatora. Dzięki temu, przygotowanie gotowego do wydruku projektu zajmuje niewiele czasu.

W przeważającej części zobrazowania zastosowano grafikę wektorową, która daje olbrzymie możliwości udostępniania  i prezentacji wykonanych za pomocą Drzewa rodziny projektów, w tym nie tylko w domyślnych rozmiarach publikacji: A4, A3, A2, A1, 10x30 cm, 38x25 cm, 40x30 cm, 60x40 cm, 90x60 cm, ale także wielkoformatowych oraz niestandardowych.

W aplikacji zastosowano kilkadziesiąt gotowych motywów graficznych drzewa oraz wiele elementów dekoracyjnych,  w tym tekstur i narożników Wbudowane efekty zobrazowania w postaci gradientów, efektu śniegu oraz generatora rozkładu koloru liści w połączeniu z zastosowaniem pełnej palety kolorystycznej powoduje to, że każdy projekt drzewa rodzinnego będzie niepowtarzalny.

Program Drzewo rodziny umożliwia dodawanie i dowolne przemieszczanie (układanie) zdjęć osób wraz z ich opisem, tekstów, linii oraz plików graficznych na tle wybranego motywu graficznego. Dodatkowo każde zdjęcie oraz tekst można umieścić w stylowych ramkach definiując ich kształt oraz kolor krawędzi wewnętrznych i zewnętrznych wraz z ich wypełnieniem.

W aplikacji Drzewo rodziny zaimplementowano szereg funkcji pozwalających na szybką edycję publikacji. Zastosowanie funkcji kopiowania, wklejania, wyrównywania, dopasowywania oraz rozmieszczania poszczególnych elementów graficznych w dużym stopniu uprościło jego obsługę, czyniąc pracę w programie bardziej wydajną i efektywną.

Dodatkowym atutem programu Drzewo rodziny jest możliwość bezpośredniego pobierania danych zapisanych w programie Drzewo genealogiczne (zdjęcia, imiona, nazwiska, daty). Użycie tej funkcji pozwoli na znaczne skrócenie czasu na opracowanie nawet bardzo złożonego projektu w programie Drzewo rodziny.

Drzewo Rodzinne - opis programu

Dla kogo?


Program Drzewo rodziny adresowany jest dla każdego, bez ograniczeń wiekowych oraz z szerokim aspektem zastosowania.

Zapewne wszyscy przygotowywali jako uczniowie swoje projekty drzew genealogicznych na zajęcia szkolne lub wspólnie z dzieckiem do przedszkola. Przy pomocy aplikacji zrobisz to szybko i na dodatek w wyjątkowej oprawie.

Wydrukowana publikacja drzewa rodziny może stanowić wspaniały prezent na każdą uroczystość rodzinną, święta, wesela, komunie, urodziny, imieniny, rocznice, z okazji Dnia Babci i Dziadka, Mamy i Taty. Opracowany projekt możesz wydrukować w domu lub dla osiągnięcia niepowtarzalnego efektu zlecić wydruk na okazjonalnym papierze (np. pergaminowym, czy strukturalnym), a także całość oprawić w stylową ramę.

Dla osób zajmujących się genealogią rodzinną wydruki z programu Drzewo rodziny wzbogacą rodzinne archiwa, a także poszerzą możliwości wykorzystywanych przez nich narzędzi genealogicznych o dodatkowe formy zobrazowania wywodów przodków oraz drzew potomków.

Podumowując, obszar wykorzystania programu Drzewo rodziny jest bardzo duży. Za jego pomocą, m.in.:

Pobierz przewodnik pokazujący jak szybko przygotować gotowy do wydruku i oprawienia projekt drzewa rodziny.


Kliknij tutaj, aby pobrać przewodnik.